Ekim Ayı En İyi 10 Telegram Grupları

Ekim Ayı En İyiler Listesi Açıklandı

1- Sırada çok hızlı büyüyen bir sohbet grubu bulunuyor. t.me/sohbet_gruplari Diğer sohbet grupları için Telegram sohbet grupları tercih edilebilir.

2- Sırada özellikle kripto para analizleri yapılan ve altın, dolar gibi kıymetlerin de görüşüldüğü t.me/Piyasa grubu bulunmakta. Diğer Telegram kripto para grupları için ziyaret edebilirsiniz.

3- Sırada ise öğrencilerin uğrak yeri olan Matematik Soru Çöz Telegram grubu bulunmakta. Diğer Telegram YKS Grupları da öğrenciler için tercih edilebilir.

4- Sırada filmler paylaşım kanalını bulunuyor. Diğer Telegram film kanalları sitemizde mevcut. İnceleyebilirsiniz.

5- Sırada hızla büyüyen ve kaliteli içerikler paylaşılan t.me/Girisimci kanalı bulunuyor. Kişisel gelişiminizi önemsiyorsanız bu Telegram motivasyon kanalını inceleyebilirsiniz.

6- Sırada adından da bahsedileceği üzere t.me/Haberler kanalı bulunuyor. Telegram’da özet ve önemli haberleri hemen fark edeyim istiyorsanız bu Telegram kanalına katılmalısınız.

7- Sırada yine çok hızlı büyüyen ve ihtiyaçlara sonuç verdiren satılık arabaların paylaşıldığı t.me/SahibindenArabalar Telegram grubu bulunuyor.

8- Sırada çok yeni kurulan ama çok hızlı büyüyen, İngilizce kelimeler öğrenebileceğiniz t.me/ingilizce kanalı bulunuyor.

9- Sırada güncel anketlerin paylaşıldığı t.me/AnketVar Telegram kanalı bulunmakta.

10- ve Son sırada ise KPSS’ye çalışan öğrencilerin tercih edebileceği, genellikle sözel soruların paylaşıldığı Telegram kanalı olan t.me/kpsstestler kanalı bulunmakta.

Diğer en iyi Telegram grupları için sitemizi takipte kalabilir veya sürekli yeni kanal paylaştığımız t.me/GruplarKanallar kanalına katılabilirsiniz. Sizler de beğendiğiniz Telegram grubunu veya Telegram kanalınız bizlere ileterek burada listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.