telegram reklam verme

TELEGRAM REKLAM VERME

1- Sitede Reklam Verme

ANASAYFA REKLAMLARI: Anasayfa reklam alanları ve fiyat listesi için iletişime geçiniz.

KATEGORİ REKLAMLARI: Kategori reklam alanları ve fiyat listesi için iletişime geçiniz.

AYDA 40.000 + ZİYARETÇİ BURADA YENİ GRUP & KANAL ARIYOR!

2- TELEGRAM GRUP VE KANALLARIMIZDA REKLAM VERME

Aşağıda ki Kanal ve Grupların Tamamında Kasım Ayı İçin Tanıtım Fiyatları. Tanıtım, paylaşım ve yukarı sabitleyerek olur. Grup ve Kanalların Aktifliğini MUTLAKA inceleyin

  • * 12 Saat =  100 TL (Standart)
  • * 24 Saat = 150 TL (Tavsiye)
  • * 48 Saat = 220 TL (Daha Çok Gösterim Alır)
    AYNI ANDA HEPSİNDEN (11 kitle) PAYLAŞILIR
satilik-ilanlar-ikinciel

Türkiye'nin En Büyük İlan Grubu
16 bin üye

incele

EN AKTİF MATEMATİK SORU GRUBU
11 BİN ÜYE

İNCELE
haber-ozetleri-telegram-haber-kanali

Haber Özetleri Kanalı
10 Bin Abone

incele
matematik ders calisma telegram grubu soru çözme

Günde 700+ paylaşımlı ders grubu
7 bin üye

İNCELE
ikinci-el-telegram

AKTİF İKİNCİ EL İLAN GRUBU
7 BİN ÜYE

İNCELE
telegram-gruplar-kanallar-listesi

Silinmemek Üzere Paylaşılır - Gruplar ve Kanalları Listesi
5 bin üye

incele
sahibinden arabalar telegram grubu

Türkiye'nin En Büyük Otomobil Grubu
3 bin üye

incele

Haber Sende Yorum Grubu
1,5 Bin Üye

incele

ikinci el araba ilanları grubu
700 Kişi

incele

Film Dizi Portal
Bin Üye

İNCELE
dijital ilan

Dijital İlan
6 BİN ÜYE

İNCELE

Telegram Reklam Verme

Telegram reklam verme seçenekleri arasında gün geçtikçe değer kazanıyor. Diğer sosyal medya mecraları içerisinden Telegram’ın farkı, erişim kısıtlaması gibi bir durum asla söz konusu değil. Diğer sosyal medya hesaplarında, 1 milyon üyesi olan bir sayfanın  gönderi etkileşimi bazen takipçi sayısına nazaran çok çok daha düşük olabiliyor. Kendi sosyal medya hesaplarınızdan da bu konuda fikir üretebilirsiniz. telegram-da-reklam-vermeGönderinizi, sizi takip eden takipçilerinizden  tamamının gördüğünü düşünebilir misiniz? Telegram reklam verme seçeneği bu durumda bilenler için daha tercih edilebilir bir durum. Diğer sosyal medya hesaplarında erişim engeli ve kısıtlaması, ücretli reklam vermeyi öne çıkarmak için yapılmış bir uygulamadır. Telegram’da böyle birşey söz konusu değildir. Kullananların bileceği için, bir Telegram kanalında ki üyelere paylaşılan içerik herzaman ulaşır, erişim sıkıntı olma durumu mümkün değildir. Aynı durumda Telegram gruplarında da paylaşılan her gönderi, tüm üyelerin mesaj kutusuna mutlaka düşmektedir.

Telegram son zamanlarda çok yaygın olarak kullanılmakta. Telegram’ı fark eden ve biraz kurcalayan kişiler çokca faydalınacak bir uygulama olduğunu anlıyor. Örneğin bir Telegram matematik grubu, binlerce üyeden oluştuğu için çözülemeyen soruyu ilettiğinizde çok kısa zamanda ücretsiz olarak grup içerisinde ki öğrenciler/öğretmenler tarafından çözülebilmektedir. Başka bir örnek vermek gerekirse Telegram film kanalı üyesi kişiler bilir ki, büyük boyutlu yüzlerce film dosyası anında ulaşılabilir pozisyonda film kanallarında bulunabilir ve istediği zaman uygulama içerisinde izleyebilir, isterse cihazına indirebilir. 

Yukarıda bahsedilen ve sayamayacağım daha bir çok sebep gerekçesiyle Telegram gelecek vaad eden, kullanıcıların çok avantajlı gördüğü mecra da reklam vermekte mantıklı bir girişim olacaktır. Sosyal medyanın yasak olduğu İran’da, sosyal medya ihtiyacını gidermek amacıyla Telegram kullanılır. Buradan da anlaşılacağı gibi istediğinde sadece iletişim programı değil aynı zamanda büyük kitleli sosyal bir programı olarakta kullanılabilir. Türkiye’de de tüm kategorilerde şuan için Telegram grupları ve Telegram kanalları bulmak mümkün.

Telegram reklam verme seçenekleri arasında kanal ve gruplara reklam verilebilir. Telegram grubunuzu veya Telegram kanalınızı büyütmek için ise ayda +40.000 ziyaretçinin, yeni grup/kanal bulmak için girdiği sitemize de reklam verebilirsiniz. Detayları iletişim bölümünden konuşabiliriz.